Ankieta

Co sądzisz o naszej nowej stronie?


wyniki

Pływalnia milanowskich seniorów

Od 10 Lutego 2020 roku. członkowie Milanowskiego Klubu Seniora w Milanówku będą mogli korzystać z pływalni i strefy relaksu w Grodzisku Mazowieckim w ramach uczestnictwa w projekcie „Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek”, realizowanego przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Milanówku. Dla członków Milanowskiego Klubu Seniora wejścia na pływalnię w Grodzisku Mazowieckim są bezpłatne. Dla jednej osoby przewiduje się bezpłatne wejście raz w tygodniu po 1 godzinie. Po przekroczeniu 1 godziny podczas jednego wejścia, Seniorzy są zobowiązani do indywidualnego uregulowania pozostałego czasu, czyli jeżeli jednorazowa obecność na basenie zostanie przekroczona o np. 15 minut, Senior będzie musiał dopłacić za te 15 minut we własnym zakresie.

Aby skorzystać  z pływalni i strefy relaksu, członkowie Klubu Seniora w Milanówku powinni zgłosić się do koordynatora projektu Pani Patrycji Rudź ul. Kościuszki 58 codziennie w godzinach pracy Ośrodka tj. poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz.  8.00 16.00 w celu pobrania identyfikatora, na podstawie którego godzinne wejście na basen będzie bezpłatne.

Zasady korzystania z basenu i strefy relaksu:

  • Każda osoba otrzymuje karnet na jeden miesiąc bezpłatnego korzystania z pływalni. W celu przedłużenia korzystania lub rezygnacji z pływalni jest zobowiązana zgłosić się do osoby koordynującej zawsze w trzecim tygodniu każdego poprzedzającego miesiąca.
  • Za każdy przekroczony czas korzystania z pływalni , korzystający dopłaca indywidualnie z własnych środków.
  • Możliwość korzystania z basenu  od poniedziałku do niedzieli najlepiej w godzinach od 6.00-8.00 lub 16.00-21.00., w sobotę i niedzielę przez cały dzień.
  • Przy zapisie na kolejny miesiąc pierwszeństwo  skorzystania z bezpłatnego karnetu mają zawsze osoby zapisujące się po raz pierwszy

Trwają zapisy na miesiąc luty. Zapisy na kolejne miesiące zawsze w  trzecim tygodniu miesiąca poprzedzającego. ZAPRASZAMY!


Biuletyn Informacji Publicznej