Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Milanówku

Centrum Usług Społecznych w Milanówku znajduje się wśród 52 CUS-ów w Polsce,

Utworzono dnia 27.06.2023

Centrum Usług Społecznych w Milanówku wśród najbardziej rozwiniętych nowych  modeli instytucji polityki społecznej w Polsce.

„Centrum Usług Społecznych w Milanówku znajduje się  wśród 52 CUS-ów w Polsce, które zdecydowały się na organizowanie  usług społeczne, dostępnych dla wszystkich mieszkańców.

W minionym tygodniu, w dniach 22-23 czerwca b.r. pracownicy Centrum Usług Społecznych w Milanówku gościli na Lubelskim Forum Centrów Usług Społecznych i Procesu Instytucjonalizacji. Forum, zorganizowane niezwykle sprawie i z rozmachem przez @Regionalne Centrum Polityki Społecznej w Lublinie odbyło się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

Spotkanie przedstawicieli CUS-ów, kadr pomocy społecznej, pracowników jednostek samorządu terytorialnego było okazją do żywych dyskusji na temat rozwijających się w Polsce usług społecznych, do wymiany doświadczeń i spotkań osób zaangażowanych w rozwój nowego modelu polityki społecznej. Forum objęte było Honorowym Patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy. „

Link do materiałów dotyczących CUS : https://repozytorium.ur.edu.pl/server/api/core/bitstreams/3e65768b-c457-4660-90b7-e539738828d3/content