Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Milanówku

Dzień Seniora

Utworzono dnia 15.11.2022

Ogólnopolski Dzień Seniora w Milanówku

 

W dniu 14.11.2022 roku Seniorzy z Milanowskiego Klubu Seniora w ramach międzypokoleniowej współpracy zostali zaproszeni przez Przedszkole Nr 1 w Milanówku na poranną herbatkę z okazji Ogólnopolskiego Dnia Seniora.

 

Podczas jesiennego spotkania z piosenką i wierszem w wykonaniu przedszkolaków Seniorzy z czułością w oczach obserwowali pieczołowicie deklamowane wiersze, wysłuchali koncertu fortepianowego oraz piosenek o jesieni w wykonaniu milanowskich Przedszkolaków oraz przyjęli serdeczne życzenia dobrego życia w zdrowiu i z uśmiechem. Uczestnicy spotkania otrzymali upominki, które zorganizowali Rodzice Przedszkolaków oraz Zespół Pracowników Przedszkola.

 

Wszyscy uczestnicy spotkania byli zachwyceni serdeczną atmosferą, jaką  stworzyli w tym dniu dla naszych Seniorów: Pani Dorota Malarska Dyrektor, Nauczyciele oraz Przedszkolaki z milanowskiego Przedszkola „Pod Zielonym Listkiem Dębu”. Wydarzenie to doskonale wpisuje się w ideę integracji międzypokoleniowej, jaka od dłuższego czasu z ogromnym powodzeniem kultywowana jest
w naszym mieście. Spotkania łączące pokolenia zawsze odznaczają się wysoką frekwencją i wzbudzają wiele pozytywnych emocji.

Cudownie było móc gościć w Przedszkolu Nr 1.

 

W imieniu Seniorów z Milanowskiego Klubu Seniora oraz pracowników Centrum Usług Społecznych
serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów edukacyjno-społecznych.