Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Ośrodek Pomocy Społecznej - Milanówek

Ogłoszenie lockdown

Utworzono dnia 08.04.2021

OGŁOSZENIE

W związku z trwającą pandemią COVID-19 informuję, iż w Ośrodku Pomocy Społecznej w Milanówku na czas ogłoszonego lockdownu  tj. w okresie od 29 marca do 18 kwietnia 2021 roku obowiązują szczególne zasady pracy oraz przyjmowania interesantów:  

  • Praca w OPS jest realizowana w trybie wewnętrznym.
  • Sprawy są załatwiane w drodze rozmowy telefonicznej, e-mailowo, pocztą tradycyjną lub pozostawienia dokumentów w skrzynce pocztowej znajdującej się na drzwiach wejściowych OPS przy ul. Kościuszki 16.  
  • W sytuacji braku możliwości alternatywnych załatwienia sprawy, Interesanci są przyjmowani indywidualnie na stanowisku pierwszego kontaktu, wg obowiązujących zasad reżimu sanitarnego.
  • Zajęcia w Klubie Seniora odbywają się online.
  • Środowiskowy Klub Wsparcia dla Dzieci i Ich rodzin funkcjonuje w reżimie sanitarnym w stałym składzie grupy uczestników.

Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo przypominam Interesantom oraz Pracownikom  o stosowaniu się do wszelkich ustalonych i obowiązujących zasad sanitarnych :

  1. bezwzględnym noszeniu maseczki sanitarnej,
  2. myciu i dezynfekcji rąk,
  3. zachowaniu dystansu społecznego.

Celem zmiany organizacji funkcjonowania jednostki jest ochrona naszego zdrowia i życia przed wystąpieniem  ogniska zakażenia, w sytuacji szczególnej, którą jest aktualnie trwający lawinowy wzrost zakażeń COVID-19 w kraju.

 

Milanówek, dnia 08.04.2021r.                                            

Krystyna Kott, Kierownik OPS