Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Ośrodek Pomocy Społecznej - Milanówek

Ogłoszenie zasady pracy OPS

Utworzono dnia 10.05.2021

OGŁOSZENIE

 

W związku ze wzrostem zakażeń COVID-19, informuję, iż w Ośrodku Pomocy Społecznej w Milanówku na czas ogłoszonego lockdownu  tj. w okresiedo 5 czerwca 2021 roku

obowiązują szczególne zasady pracy oraz przyjmowania interesantów: 

  • Niezbędne sprawy są załatwiane w drodze rozmowy telefonicznej, e-mailowo, pocztą tradycyjną lub pozostawienia dokumentów w skrzynce pocztowej znajdującej się na drzwiach wejściowych OPS przy ul. Kościuszki 16.  

  • Jedynie w sytuacji braku możliwości alternatywnych, załatwienia sprawy Interesanci są przyjmowani pojedynczo na stanowisku pierwszego kontaktu, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

  • Klubie Seniora funkcjonuje w reżimie sanitarnym, a zajęcia realizowane są hybrydowo tj. stacjonarnie i online (od poniedziałku do piątku).

  • Środowiskowy Klub Wsparcia dla Dzieci i Ich rodzin funkcjonuje w reżimie sanitarnym a zajęcia realizowane są (od poniedziałku do piątku) w stałym składzie grupy.

  • Praca w OPS jest realizowana w trybie wewnętrznym.

Jednocześnie w trosce o bezpieczeństwo przypominam Interesantom oraz Pracownikom  o bezwzględnym stosowaniu się do wszelkich ustalonych i obowiązujących zasad sanitarnych :

  1. bezwzględnym noszeniu maseczki sanitarnej,

  2. myciu i dezynfekcji rąk,

  3. zachowaniu dystansu społecznego.

Celem zmiany organizacji funkcjonowania jednostki jest ochrona naszego zdrowia i życia przed wystąpieniem  ogniska zakażenia, w sytuacji szczególnej, którą jest aktualnie trwający lawinowy wzrost zakażeń COVID-19 w kraju.

 

Milanówek, dnia 07.05.2021r.              Krystyna Kott, Kierownik OPS