Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Milanówku

Pierwsza pomoc w sytuacji zagrożenia życia

Utworzono dnia 26.10.2022

Milanowscy Seniorzy już wiedzą, że pierwsza pomoc w sytuacji zagrożenia życia jest na wagę złota.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że umiejętność sprawnego działania w sytuacjach zagrożenia życia bywa na wagę złota.

???? We wtorek 25 października została przeprowadzona prelekcja dot. pierwszej pomocy, organizowana w ramach akcji Urzędu Miasta Milanówka oraz Centrum Usług Społecznych w Milanówku - "Październik miesiącem Seniora".

W sali Starego Kina – filii Milanowskiego Centrum Kultury gościliśmy 50 Seniorów, którzy mogli wysłuchać praktycznych porad z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

Spotkanie poprowadzili wykwalifikowani ratownicy KPP - RES Stowarzyszenie, którym serdecznie dziękujemy za profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzeniu tego ogromnie cennego pokazu ratowania życia.

 

???? Dziękujemy również naszym Seniorom za tak liczny udział w czwartym już spotkaniu w ramach październikowej akcji oraz dyrektorowi MCK pani Anecie Majak za udostępnienie sali.

To nie koniec atrakcji, jakie Urząd Miasta Milanówka przygotował wraz z Centrum Usług Społecznych w Milanówku dla milanowskich Seniorów! Przed nami kolejne zajęcia z samoobrony (27.10.2022) - to już 3 grupa! - oraz Gala Finałowa już w listopadzie, podczas której uczestnicy wszystkich spotkań otrzymają wyjątkowe "pakiety bezpieczeństwa".