Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Milanówku

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego zaprasza Milanowskich Seniorów do udziału w webinarium, które odbędzie się 18.05.2023 roku o godz. 10:00

Utworzono dnia 11.05.2023

Informacyjna rola KNF i UKNF. Sprawdź zanim podejmiesz decyzję inwestycyjną

– szkolenie on-line dla Seniorów

 

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego

zaprasza Milanowskich Seniorów

do udziału w webinarium, które odbędzie się 18.05.2023 roku o godz. 10:00

 

Prelegent: Paweł Jaroszewicz – kierownik

Departament Spraw Karnych Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego

 

Celem webinarium jest przybliżenie roli informacyjnej Komisji Nadzoru Finansowego i Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego, zapoznanie z zasobami informacyjnymi strony internetowej KNF, przekazanie wskazówek dotyczących możliwości weryfikacji podmiotów oferujących usługi na rynku finansowym, zapoznanie z wymogami dotyczącymi świadczenia usług na rynku finansowym.

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl w dziale „CEDUR”. Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej 17 maja 2023 roku. Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną po 17 maja 2023 roku, potwierdzenia uczestnictwa będą przesłane na bieżąco.

W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem na spotkanie.

 

Udział w webinarium jest bezpłatny!

 

Kontakt do organizatora: cedur@knf.gov.pl