Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Ośrodek Pomocy Społecznej - Milanówek

Zaszczep się przeciw COVID-19 żyj swobodnie

Utworzono dnia 24.02.2021
NARODOWY PROGRAM SZCZEPIEŃ
ZASZCZEP SIĘ PRZECIW COVID-19 I ŻYJ SWOBODNIE

Sprawdź, gdzie możesz się zaszczepić przeciw COVID-19. Zadzwoń na naszą dedykowaną infolinię tel. 226 020 997, a umówimy Cię na wizytę i chętnie pomożemy przejść przez proces krok po kroku. Zobacz, jakie to proste!

Drodzy Pacjenci, bardzo nam miło poinformować, że Corten Medic uczestniczy w programie szczepień przeciwko COVID-19. Nasze Centra Medyczne i punkty zostały zakwalifikowane przez do Narodowego Programu Szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2.


Każdy może się zaszczepić

Każdy Pacjent (niezależnie od tego czy posiada deklarację w Corten Medic), będzie mógł wybrać jedno z naszych Centrów Medycznych jako miejsce zaszczepienia. Zarówno szczepionka, jak i wizyta kwalifikacja są bezpłatne

 

Jak się zaszczepić?

1. ZAREJESTRUJ SIĘ NA SZCZEPIENIE

Możesz zrobić to:

  • wypełniając formularz, który znajduje się poniżej – oddzwonimy i wybierzemy dla Ciebie dogodny termin i lokalizację
  • przez dedykowaną infolinię tel. 226 020 997 
  • przez stronę pacjent.gov.pl przez Internetowe Konto Pacjenta (wymaga profilu zaufanego; jeżeli po zalogowaniu nie wyświetla Ci się jako proponowany punkt Corten Medic – możesz wyszukać go i wybrać jako punkt Twojego szczepienia)
  • u swojego lekarza rodzinnego (POZ)

Przed zapisem przygotuj swój numer PESEL. Po rejestracji i dzień przed szczepieniem otrzymasz SMSa z przypomnieniem o terminie. 

2. PRZYJDŹ NA KWALIFIKACJĘ Z LEKARZEM

Przejdź kwalifikację do szczepienia w naszym punkcie. Dla Twojego bezpieczeństwa zostaniesz skonsultowany lekarza przed zaszczepieniem przeciw COVID-19. 

Aby, usprawnić swoją wizytę pobierz i uzupełnij w domu interaktywny formularz kwalifikacyjny na szczepienie Covid-19,

a następnie przyjdź z nim do punktu szczepień.

Pobierz kwestionariusz kwalifikacyjny do szczepienia 

3. ZASZCZEP SIĘ

Skorzystaj z bezpłatnego szczepienia w punkcie Corten Medic i obserwuj stan swojego zdrowia. W punkcie szczepiennym zadbamy, abyś mógł bezpiecznie i spokojnie odbyć wizytę.

4. PRZYJMIJ DRUGĄ DAWKĘ

Po podaniu pierwszej dawki zostaniesz od razu umówiony w punkcie szczepień na przyjęcie drugiej. Przed wyznaczoną kolejną wizytą otrzymasz SMSa z przypomnieniem.

 

 

 

ZAŁĄCZNIKI: