Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Milanówku

Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora

Z dniem 23 października 2017r. zostało zawarte porozumienie o partnerstwie wprowadzające na terenie gminy Milanówek Program „Ogólnopolska Karta Seniora”. Program przeznaczony jest dla seniorów powyżej 60-go roku życia, posiadających obywatelstwo polskie, którzy dzięki karcie będą mogli korzystać z ofert przygotowanych przez partnerów w całej Polsce. Organizatorem programu jest stowarzyszenie MANKO,wydawca magazynu „Głos Seniora”.

Ogólnopolska Karta Seniora uprawnia do korzystania z ulg, zniżek lub innych uprawnień oferowanych przez podmioty prywatne i firmy.

Jak otrzymać Kartę Seniora?

Każdy senior, który skończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną kartę seniora. Niniejsza karta wydawana jest na bezterminowo. Podstawą wydania karty jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Formularz można pobrać ze strony internetowej http://www.glosseniora.pl/uploads/extra_files//58eb84fe6b9b1.pdf lub zgłosić się z dokumentem tożsamości i wypełnić formularz w Ośrodku Pomocy Społecznej w Milanówku przy ul. Kościuszki 16 w godzinach pracy Ośrodka.

Zostań partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora!
Zapraszamy firmy i instytucje do włączenia się do Ogólnopolskiego Programu Karty Seniora poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Każdy podmiot niezależnie od sektora czy wielkości może zostać partnerem. Warunkiem udziału jest zaoferowanie ulg i zniżek, osobom które ukończyły 60 lat.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w Programie „Ogólnopolska Karta Seniora” lub przystąpienia do Programu w charakterze Partnera znajdą Państwo w Regulaminie Programu http://www.glosseniora.pl/uploads/extra_files//58b55a8855bc5.pdf   oraz pod numerem telefonu: (22) 724-97-92 w.20.

Formularz do pobrania: http://www.glosseniora.pl/uploads/extra_files//59366a444b942.pdf 

 

ZAŁĄCZNIKI: