Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Milanówku

Milanowski Klub Seniora

Pierwszy „dzwonek” 2022/2023 w Milanowskim Klubie Seniora

 

Po wakacyjnej przerwie od 05.09.2022 roku wracamy z nowym grafikiem bezpłatnych zajęć realizowanych w Milanowskim Klubie Seniora.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch lokalizacjach - przy ulicy Królewskiej 64a oraz przy ulicy Krakowskiej 11A według ustalonego harmonogramu.

Wszystkich chętnych do skorzystania z oferty Milanowskiego Klubu Seniora zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu: 506 796 872

Ilość miejsc w grupach zajęciowych jest ograniczona! Natomiast Klubokawiarnia  zaprasza Seniorów w każdym czynnym czasie na kawę, herbatę  i ciasteczko (także przyniesione przez siebie) oraz  dyskusję.

Zapraszamy zatem do korzystania z oferty dedykowanej milanowskim Seniorom.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szanowni Państwo,

działający w ramach projektu "Rozwój usług społecznych w Gminie Milanówek", współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020, Klub Seniora  zakończył swoje funkcjonowanie z dniem 31.05.2021 roku. Uczestnikom zajęć prowadzonych w Klubach Seniora przy ul. Królewskiej 61a, ul. Piłsudskiego 33, ul. Krakowskiej 11a oraz przy ul. Podgórnej 92, dziękujemy za zaangażowanie i obecność z nami na zajęciach przez prawie 3 lata, które znacząco odmieniły ich życie. Mamy nadzieję, że atrakcyjna oferta działań projektowych miała swój udział w  przeciwdziałania samotności i wykluczeniu z życia społecznego naszych starszych mieszkańców. Obserwowaliśmy wielką popularność tych zajęć. Staraliśmy się z uśmiechem podejmować wysiłki, aby codziennie podnosić jakość życia  uczestniczących w nich Seniorów. Chwilowo przyszło powiedzieć „serwus”, ale to nie jest nasze ostatnie słowo. Spotkamy się bowiem w drugiej edycji projektu już w październiku tego roku.  Tymczasem zapraszamy mieszkańców Milanówka do Męskiej Szopy i działającej obok mini siłowni w plenerze, przy ul. Inżynierskiej 3a na zajęcia,  które będą realizowane w oczekiwaniu na uruchomienie nowej edycji projektu.

Męska Szopa jest czynna  codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 i oferuje zajęcia ruchowe (zdrowy kręgosłup i taniec w kręgu), majsterkowanie, zajęcia kulinarne, filmowy klub dyskusyjny oraz spotkania z psychologiem. Kontakt w spawie udziału w zajęciach do Pani Marty Goławskiej telefon: 506796832 codziennie w godzinach 9 -13.

Ufamy, że ta oferta pozwoli na kontynuację dostępu do usług społeczno-integracyjnych i będzie miała wpływ na utrzymanie  komfortu psychicznego osób z niej korzystających oraz zaktywizuje Milanowian do dalszego pielęgnowania kontaktów społecznych. Serdecznie zapraszamy!

Krystyna Kott

Kierownik

Ośrodka Pomocy Społecznej

 

ZAŁĄCZNIKI: