Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Centrum Usług Społecznych w Milanówku

Jednorazowego świadczenia pieniężnego w wysokości 300 zł

Jednorazowe Świadczenie pienieniężne w wywsokości 300 zł

Świadczenie wypłacane jest jednorazowo. Ustawodawca nie określił końcowego terminu składania o nie wniosku. Stąd osoby, które nie otrzymały jeszcze swojego numeru PESEL, a które oczekują na wizytę w Urzędzie Stanu Cywilnego Urzędu Miasta, nie muszą obawiać się, że nie zdążą przedłożyć go do Wydziału Spraw Społecznych. Zapraszamy do składania wniosku zarówno w gmachu Centrum Usług Społecznych przy ul. Kościuszki 16
 

Jak wypełnić wniosek?

Druki wniosków można otrzymać w siedzibie Centrum Usług Społecznych ul. Kościuszki 16  lub wydrukowac po pobraniu   wniosek 300+ Wniosek jest dwujęzyczny. Pracownicy centrum  będą pomagać w wypełnianiu wniosku, a także udzielać informacji o innych formach wsparcia, jak np. świadczenia rodzinne.

Wypełniając go należy podać swoje dane, takie jak: imię, nazwisko, data urodzenia, obywatelstwo, płeć, PESEL. Wskazać należy również dokument stanowiący podstawę do przekroczenia granicy – jego numer i serię oraz informację o dacie wjazdu na terytorium RP. Wymagane jest także wskazanie adresu pobytu w Polsce i dane kontaktowe – e-mail i numer telefonu). Środki wypłacone będą na konto bankowe, którego numer należy wskazać we wniosku.

 

Gdzie złożyć wniosek?

Wniosek o świadczenie składa osoba uprawniona. W przypadku nieletnich może być to także przedstawiciel ustawowy takiej osoby – np. mama na dzieci, opiekun tymczasowy albo osoba sprawująca faktyczną pieczę nad dzieckiem.

Dokumenty można złożyć osobiście składać w siedzibieCentrum Usług Społecznych ul. Kościuszki 16   w godz. poniedziałek od 8:00 do 18:00, wtorek, czwartek 8:00-16:00, piatek 8:00-15:00.


Świadczenie będzie wypłacane bezzwłocznie.

ZAŁĄCZNIKI: